Schoolteam

 Kleuterschool

peuters 1E Christelle Vanlaethem
1A Ulrike Esprit
1B Christine Geers
1C Nele Verstraete en Ine Holvoet
1D Ilka Ghillemyn en Ine Holvoet
2A Lies Wylin en Ine Holvoet
2B Heidi Sabbe
2C Annelies Seyns en Ine Holvoet
3A Griet Hugelier en Kim De Jaeger
3B Annelies De Loof en Kim De Jaeger
3C Kimberly Clement
3D Vera Boone en Kim De Jaeger
Ambulante leerkracht
Nele Landuyt
Annelies Rysman
Zorgcoördinator
Evie Cottenie
Kinderverzorgster
Caroline Courtens
Kleuterleidster lichamelijke opvoeding en yoga
Veerle Debuyck
Kim De Jaeger
ICT coördinator
Geert Vanhouwaert
Preventieadiviseur
Christof Verschaete
Administratieve medewerkers
Hilde Vandeghinste
Tamara Vangheluwe
Onderhoudspersoneel
Chantal Vandenbulcke
Anouschka Hacha
Heidi Cottyn
Middagtoezicht
Martine Vandorpe
Marjon Parmentier
Heidi Cottyn
Lieve Hinnekens
Inge Sabbe
Ilse D’haene
Speelklasje
Veronique Dhelft
Marjon Parmentier
Martine Avijn
Directie
Reinald Baeyens

Lagere school

1A Sabrina Versyck 1C Katelijne Vanoverbeke en Valerie Vanhoutte
1B Els Vanhaverbeke en Valerie Vanhoutte 1D Carine Cattebeke en Tine Decuypere
1E Kelly Seys
2A Griet D’haene 2C Mia Seynaeve en Tine Decuypere
2B  Delphine Masselis 2D Veerle Caron en Valerie Vanhoutte
3A Ine Desmet 3C Karine Lecoutere
3D Marja Flamez
4A Saskia Debrouwere
4B Ann Demeyere 4D Hilde Vanneste
5A Brecht Taillieu 5C Lore Cuvelier
5B Evelyne Santy
6A Annemie Decleir 6C Rik Devos
6D Els Wydaeghe
Lichamelijke opvoeding
Ilse Vanpoucke
Christine De Spiegeleir
Céline Quartier
Godsdienst
Tine Declerck
Zorgcoördinator
Dorine Bruneel
Ambulante leerkracht (4de leerjaar)
Simon Delrue
ICT Coördinator
Geert Vanhouwaert
ICT ankerfiguur
Delphine Masselis
Administratieve medewerkers
An Heyman
Sabine Vaernewyck
Daisy Vanhollebeke
Preventieadviseur
Christof Verschaete
Onderhoudspersoneel en middagtoezicht
Martine Avijn
Inge Sabbe
Heidi Cottyn
Nancy Corbanie
Veronique Dhelft
Patricia Deloof
Anouschka Hacha
Rita Vandeghinste
Yasmina Declercq
Franky Seys
Directie
Kathleen D’haene
Dirk Wylin